Στη σελίδα αυτή θα βρείτε σε ηλεκτρονική μορφή φωτογραφίες που σχετίζονται με τις δραστηριότητες του Παρατηρητηρίου της Εγνατίας Οδού. Οι φωτογραφίες δίνονται σε μορφή αρχείου JPEG, για προεπισκόπηση ή αποθήκευση στον υπολογιστή σας.
Φωτογραφίες από την Ημερίδα που διοργανώθηκε, στις 24.11.2015 στη Θεσσαλονίκη, με αφορμή την 15χρονη ανάπτυξη και λειτουργία του Παρατηρητηρίου της Εγνατίας Οδού με θέμα «ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ - ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΩΝ ΧΩΡΙΚΩΝ ΕΠΙΔΡΑΣΕΩΝ»